Kas ir AtverSkapi?

AtverSkapi ir vieta, kurā lietotājs var palīdzēt saviem apģērbiem, apaviem un aksesuāriem iziet ārā no skapja dziļumiem un iegūt jauni dzīvi – atkal mirdzēt, priecēt, sasildīt vai praktiski palīdzēt! Kā arī izpārdod mājas un dārza preces!

Lasīt vairāk

Kā tas strādā?

Uzzini kā pārdot apģērbus, apavus un aksesuārus, kuri Tavā skapī tikai aizņem vietu vai kā iegādāties sev interesējošās preces, lai atsvaidzinātu savu garderobi. Tas ir vienkārši!

Lasīt vairāk

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Vai sludinājumu publicēšana AtverSkapi ir bezmaksas?

  Sludinājumu izvietošana portālā ir maksas pakalpojums : 1 € / mēn (fiziskai personai) un 10 € / mēn (juridiskai personai). Veic abonēšanu un publicē neierobežotu skaitu sludinājumu.

 • Cik ilgi ir aktīvs sludinājums?

  Sludinājums ir aktīvs, kamēr ir aktīvs abonents. Pēc tam, viena gada laikā, to ir iespējams atjaunot sadaļā “Mans skapis”

 • Reģistrējos, bet nesaņēmu apstiprinājuma e-pastu. Kā rīkoties?

  Pārbaudi e-pasta sadaļas “Sociālie” un “Abonenti”. Ja apstipinājuma e-pasts tomēr neatrodas, tad sazinies ar administrāciju.

 • Ko nozīmē “Verificēt profilu”?

  Verificējot profilu, AtverSkapi saglabās Tavu vārdu, uzvārdu, bankas konta nr. un turpmāk pie Tava lietotājvārda uzrādīsies verificēta lietotāja ikona, kas paaugstinās citu lietotāju uzticamību Tev! Verifikācija notiek veicot pārskaitījumu 0.01 EUR apmērā.

 • Kas ir Automātiskā abonēšanas maksa?

  Automātiskā abonēšanas maksa ir ikmēneša maksājums, kas tiks noņemts automatiski no Tavas bankas kartes katru mēnesi pēc termiņa beigām. (pēc Delfi +, Spotify, Netflix darbības principa. 

 • Izdzēsu profilu, bet vēlos to atjaunot. Kā rīkoties?

  Sazinies ar administrāciju, norādot e-pastu ar kuru reģistrējies.

Skatīt vairāk