Mūsu unikalitāte

“AtverSkapi” ir vieta, kurā lietotājs var palīdzēt saviem apģērbiem, apaviem un aksesuāriem iznākt no skapja dziļumiem un iegūt jaunu dzīvi – atkal mirdzēt, priecēt, sasildīt vai praktiski palīdzēt! Kā arī izpārdod mājas un dārza preces! Tā ir vieta, kurā izdevīgi iepirkties visai ģimenei!

Galvenā “AtverSkapi” vērtība ir tā lietotāji. Katru dienu mūsu komanda visiem spēkiem strādā, lai portāla pakalpojumi būtu izdevīgi, ērti un droši. Un, pats galvenais, lai mūsu lietotāji būtu uzklausīti un apmierināti.

“AtverSkapi” unikālu padara:

Drošība

Mēs esam pirmie Latvijā, kas samazināja krāpšanas gadījumus par 95%. Pateicoties abonēšanas maksas ieviešanai, mēs varam identificēt visus mūsu pārdevējus un aizsargāt pircējus no anonīmiem krāpniekiem. Tas ļāva arī samazināt nevēlamo lietotāju skaitu.

Mēs esam lielākais apģērbu sludinājumu portāls Latvijā

Mūsu portālā ir vairāk nekā 50 tūkstoši produktu sievietēm, vīriešiem un bērniem. Mūsu portālu apmeklējuši vairāk nekā 80 000 unikālo lietotāju. Katru dienu te vairāk nekā 1000 pārdevēju izvieto savas preces. Lielākā daļa preču ir ideālā stāvoklī vai pat jaunas.

Kolekcijas

Kolekcijas ir speciāli izveidota sludinājumu grupa, kuru veido portāls “AtverSkapi”. Kolekcijām ir pievienoti labākie sludinājumi, kuri pašrocīgi tiek atlasīti katru dienu. Tas palīdz mūsu lietotājiem vieglāk orientēties plašajā sortimentā, kā arī ātri izvēlēties vēlamo produktu. Mēs esam vienīgais sludinājumu portāls, kas veido kolekcijas par dažādām aktuālām tēmām, sekojot jaunākajām tendencēm.

 

Apmeklēt portālu

Visizdevīgākais apģērbu sludinājumu portāls

Kļūsti par mūsu abonentu un izvieto neierobežotu skaitu sludinājumu tikai par 1 eiro mēnesī! Pievienojies uzticamiem pārdevējiem un nemaksā par katru sludinājumu atsevišķi.


Kļūstot par mūsu abonentu, Tu saņemsi:

check_green
neierobežotu sludinājumu skaitu;
check_green
produktu statistiku;
check_green
profila verifikāciju, pateicoties kurai pircēji redzēs, ka Tu esi godīgs pārdevējs.
Biznesa attīstības iespēja

Ja Tu aktīvi pārdod lietas internetā, Tev ir savs mazais bizness apģērbu jomā, Tu pati šuj vai darini lietas un vēlies sasniegt lielu potenciālo pircēju auditoriju, tad mūsu portāls sniegs Tev tieši šādu iespēju!

 

Uzzināt vairāk

Komunikācija

Mums ir svarīgs katrs lietotājs! Tāpēc mūsu administrācija ir atvērta visiem jautājumiem un padomiem, ātri reaģējot uz katru ziņu un lietotāja problēmu.

 

Kļūsti par mūsu abonentu